-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

XF05

990ден 790ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Фиксен
Погоден за повеќето 32″ – 75″ телевизори
Максимум VESA: 600 x 400 mm
Максимална тежина: 40 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.