-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

XA2008

1.190ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Подвижен
Погоден за повеќето 14″ – 43″ телевизори
Максимум VESA: 200 x 200 mm
Растојание од ѕид: 85 – 243 mm
Максимална тежина: 20 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.