-25%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

XA14422

890ден

Ѕиден држач за ТВ

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Подвижен
Погоден за повеќето 14″ – 43″ телевизори
Максимум VESA: 200 x 200 mm
Материјал: Ладно валан челик
Максимална тежина: 30 кг.
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.