Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

WM 1410 YT1D

21.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604745 Категории: ,

Опис

Капацитет: 10 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Aqua-logic систем, голем дисплеј, сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Копче за прилагодување на температурата, копче за брзина на вртежите, копче за старт/пауза,
антиалергиска програма, заклучување од деца
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање, систем за препознавање на грешки, индикатор за преостанато време
Електронски систем за контрола на работа
Волумен на барабанот: 62 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус: 1.703 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

10 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.