-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 400 ден месечно.

Vu+ Zero V2

6.900ден

Full HD Enigma2 приемник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8809288541968 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на процесор: MIPS
Процесор: 742 MHz
RAM: 512 MB
Flash: 256 MB
Тип на Flash: NAND
1x DVB-S2 тјунер
HDTV поддршка
3D TV поддршка
1 x Smart card читач
2 x 2.0 USB
1 x RS232
Мрежна: 100 Mbit/s
1 x HDMI
Дисплеј: Статус LED
1 x композитен видео & аналоген аудио (стерео приклучок)
Поддршка за IPTV

Дополнителни информации

Производител

Vu+

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

IPTV, Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.