Vu+ IR300 Remote Control

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Модерен High-End дизајн
Универзален далечински управувач за сите Vu+ продукти
Компатибилен со:
VU + Duo
VU + Duo²
VU + solo
VU + Solo²
VU + Solo 4K
VU + Solo SE (V1 / V2)
VU + Ultimo
VU + Ultimo 4K
VU + Uno
VU + Uno 4K
VU + Uno 4K SE
VU + Zero
VU + Zero 4K

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.