Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1495 YT1Q

19.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603366 Категории: ,

Опис

Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за антиалергиско плакнење, копче за старт/пауза
Греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 61 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 215 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 78 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

9 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.