-15%

Vox WM 1480 T2 Inverter

24.790ден 20.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602369 Категории: ,

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, одложен старт
1400 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++ (-20%)
Годишна потрошувачка на енергија: 155 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 74 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.