Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1410 YT1

21.490ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603373 Категории: ,

Опис

Капацитет: 10 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за старт/пауза
Антиалергиска програма, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 236 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

10 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.