-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1270 T2 Inverter

19.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602352 Категории: ,

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Копче за температура, копче за предперење, копче за анти-алергиско плакнење, копче за старт/пауза
Aqua-logic систем, антиалергиска програма, ладно перење 20 °C, сигурносно заклучување,
супер голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Индикатор за преостанто време, индикатор за циклусно перење, заштита од протекување
Unbalance контролен систем
Волумен на барабанот: 50 л
Енергетска класа: А+++ (-20%)
Годишна потрошувачка на енергија: 135 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 73 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.