-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1270 T1 G

17.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602376 Категории: ,

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, aqua-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути), unbalance котролен систем
Индикатор за преостанато време, индикатор за грешки во системот, индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 49 л
Диаметар на вратата: 440 мм
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.