Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1080 SYT

15.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603342 Категории: ,

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Копче за температура и центрифуга, копче за одложен старт, копче за антиалергиско перење и за пред перење
Волумен на барабанот: 54 л
Дијаметар на вратата: 440 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 194 kWh
Сигурносно заклучување, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Енергетска класа: А+++
Индикатор за циклусно перење
Заштита од излевање
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.