Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 880 ден месечно.

Vox WM 1070 SYT

14.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603335 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Копче за температура и центрифуга, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Волумен на барабанот: 45 л
Дијаметар на вратата: 440 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Сигурносно заклучување, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање
Енергетска класа: А+++
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 76 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.