Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WM 1060 T0GD

16.490ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604592 Категории: ,

Опис

Капацитет: 6 кг
15 програми
1000 вртежи во минута
Копче за температура, копче за брзина на вртежите, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Волумен на барабанот: 44 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија по циклус: 0.874 kWh
Aqua-logic систем, сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Дисплеј, индикатор за циклусно перење, систем за детектирање на грешки
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.