-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 730 ден месечно.

Vox WM 1051

12.490ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602338 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 5 кг
15 програми, одложен старт
1000 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А++
Годишна потрошувачка на енергија: 147 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

5 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.