Selected:

Vox WK3006

990ден 790ден

-20%

Vox WK3006

990ден 790ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1200 W
Капацитет – 1 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Пластика
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли INOX ѕид, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart