Vox WK1208

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Материјал на изработка – Пластика
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.