Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WK1208

790ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601393 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Материјал на изработка – Пластика
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.