-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WK 1704

790 ден

Електричен бокал за вода

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603854 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Материјал на изработка – Стакло
Скриен греач – Дополнителна заштита против варовник
LED светло околу греачот
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.