Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 350 ден месечно.

Vox WHM 1002

5.990ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604301 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2000 W
Капацитет: 100 л
Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
Механичка контрола, греач од не’рѓосувачки челик
Напон: 220 – 240 V
Термостат од 25 до 75 °C
Потрошувачка на електрична енергија годишно: 2768 kWh
Време на загревање од 10 до 65 °C: 200 мин.
Емајлиран внатрешен котел, отпорност на корозија, отпорност на притисок на вода
ефективна топлинска изолација, безбедносен вентил
Ниво на бучава: 15 dB
Димензии (Ш x В): 426 x 1047 мм
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Moќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.