-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 350 ден месечно.

Vox WHF 10021

5.999ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604295 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2000 W
Капацитет: 100 л
Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
Контроли: фиксна температура, безбедносен термостат од 65 до 78 °C
Потрошувачка на електрична енергија годишно: 2768 kWh
Ниво на бучава: 15 dB
Греач: бакар
Напон: 220 – 240 V
Време на загревање од 10 до 65 °C: 200 мин.
Дебелина на изолацијата: 20 мм
Емајлиран внатрешен котел, отпорност на корозија, отпорност на притисок на вода
ефективна топлинска изолација, безбедносен вентил, термометар
Димензии (Ш x В): 426 x 1047 мм
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Moќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.