-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 260 ден месечно.

Vox WHF 5021

4.499ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604233 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2000 W
Капацитет: 50 л
Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
Контроли: фиксна температура, безбедносен термостат од 65 до 78 °C
Потрошувачка на електрична енергија годишно: 1415 kWh
Ниво на бучава: 15 dB
Греач: бакар
Напон: 220 – 240 V
Време на загревање од 10 до 65 °C: 95 мин.
Дебелина на изолацијата: 20 мм
Емајлиран внатрешен котел, отпорност на корозија, отпорност на притисок на вода
ефективна топлинска изолација, безбедносен вентил, термометар
Димензии: 426 x 614 мм
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Moќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.