-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox WF258

1.290ден

Уред за вафли

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602635 Категорија:

Опис

Уред за вафли
Моќност – 700 W
Изолирана топлотна рачка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
Термостат
Максимална температура – 220 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.