-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox WF2081M

1.390ден

Уред за вафли

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108251430 Категорија:

Опис

Уред за вафли
Моќност – 1000 W
Димензии на плочата – 23 cm x 17 cm
Изолирана топлотна дршка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Термостат – подесување на температурата
Максимална температура – 220 степени
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.