Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox VF 2550

13.990ден

Фрижидер

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: 182 л
6 полици
Промена на смерот на отворање на вратата
Енергетска класа: А+
Гас: R600a
Потрошувачка на енергија годишно: 238 kWh
Тивок при работа
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1455 x 595 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.