Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 880 ден месечно.

Vox VF 2500

14.990ден

Вертикален замрзнувач

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Вертикален замрзнувач
Капацитет: 182 л
Ентериер на замрзнувачот: 6 фиоки
Климатска класа: T / SN
Гас: R600a
Тивок при работа
Ниво на бучава: 41 dB
Потрошувачка на енергија (годишно): 238 kWh
Димензии (В x Ш x Д): 145.5 x 54 x 59.5 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.