Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox VF 1200

8.990ден

Фрижидер

Не е на залиха

SKU: 8606019604783 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вертикален замрзнувач
Волумен: 63 л
Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
Механичка контрола
Статичен систем за ладење
Мануелен систем за одмрзнување
Потрошувачка на енергија годишно: 168 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 510 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.