Selected:

Vox TV UHD 55ADS314H Smart

23.900ден 21.900ден

-8%

Vox TV UHD 55ADS314H Smart

23.900ден 21.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED ultra slim
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
3D: Не
Smart Телевизор: Android 9.0
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
Фунцкии: H.265, PVR, Hotel Mode, MultiScreen, YouTube, FaceBook, Twitter
Боја: Сива
Гаранција: 3 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart