Selected:

Vox TV UHD 43ADS662B Smart

17.900ден 15.900ден

-11%

Vox TV UHD 43ADS662B Smart

17.900ден 15.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Екран: LED
Големина: 43″ (109 см)
Разолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Smart Телевизор: Android 6.0
Можност за Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart