Selected:

Vox TV UHD 50ADS314B Smart

21.900ден 19.900ден

-9%

Vox TV UHD 50ADS314B Smart

21.900ден 19.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED ultra slim
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
3D: Не
Smart TV: Да
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: H.265, PVR, Hotel Mode, HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 3 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart