Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1160 ден месечно.

Vox TV UHD 43DSW400U Smart

19.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Екран: LED
Големина: 43″ (109 см)
Разолуција: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Linux
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x1, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, NetFlix
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.