-11%

Vox TV UHD 43ADS668S Smart

17.900ден 15.900ден

Full HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, HDR+
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.