Selected:

Vox TV LED 43DSA311B

13.900ден 11.900ден

-14%

Vox TV LED 43DSA311B

13.900ден 11.900ден

Full HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD 1920×1080
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x1, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart