Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 930 ден месечно.

Vox TV LED 43ADS314M Smart

15.900ден

Full HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602086 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Тип на екран: Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 7.1
Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.