-7%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 820 ден месечно.

Vox TV LED 43ADS311G Smart

14.900ден 13.900ден

Full HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600051 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 6.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, DBX-TV
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.