Selected:

Vox TV LED 40ADS553B Smart

14.900ден 12.900ден

-13%

Vox TV LED 40ADS553B Smart

14.900ден 12.900ден

Full HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 40″ (102 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD 1920×1080
Smart Телевизор: Android 7.1
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран
Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Достапен во црна боја
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

40" (102 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart