Selected:

Vox TV LED 39DSA662B

11.900ден 9.900ден

-17%

Vox TV LED 39DSA662B

11.900ден 9.900ден

Full HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 39″ (100 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD 1920×1080
Систем на дигитален сигнал:  DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+,
SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart