-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TV LED 39DSA316B

9.900ден

Full HD Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8606019603229 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 39″ (100 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал:  DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, Компонентен влез, CI+
SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.