-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 700 ден месечно.

Vox TV LED 39ADS316B Smart

11.900ден

Full HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8606019603212 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 39″ (99 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD (1366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 7.1
Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Моќност на звучниците: 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.