Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 460 ден месечно.

Vox TV LED 32DSA316Y

7.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603625 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, излез за слушалки, YPbPr влез, AV влез, CI+, SPDIF излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.