-13%

Vox TV LED 32DSA314H

7.900ден 6.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601171 Категории: ,

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USBx2, AV влез, CI+, COAX излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.