Selected:

Vox TV LED 32DSA314B

6.900ден 5.900ден

-14%

Vox TV LED 32DSA314B

6.900ден 5.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD 1366×768
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, CI +, COAX излез, Mini YPbPr влез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart