-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TV LED 32DSA311G

8.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600044 Категории: ,

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, mini AV, mini YPbPr, CI+, COAX излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: сива
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.