-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 520 ден месечно.

Vox TV LED 32DSA311B

8.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601430 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.