Vox TV LED 32ADS553B Smart

7.900ден

HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD 1366×768
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 7.1
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, Mini YPbPr влез, LAN, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.