Selected:

Vox TV LED 32ADS314M Smart

9.900ден 7.900ден

-20%

Vox TV LED 32ADS314M Smart

9.900ден 7.900ден

HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD 1366×768
Smart Телевизор: Android 7.1
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран
Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Достапен во црна и сива боја
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Close Menu
×
×

Cart