-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TV LED 32ADS314B Smart

8.900ден

HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD (366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart: Android 7.1
Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, LAN, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.