Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TV LED 24DSA306HG2

6.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Големина: 24″ (61 см)
Екран: Direct LED Slim
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 3W RMS
Приклучоци: HDMI, USB, AV влез, Антена влез x2, YPbPr/YCbCr mini,  Audio влез L-R, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

24" (61 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.