-25%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 300 ден месечно.

Vox TV LED 24DSA306H

5.200ден

HD Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8606019601188 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 24″ (61 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 3W RMS
Приклучоци: HDMI x1, USB, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

24" (61 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.