-15%

Vox TO1703

1.290ден 1.100ден

Тостер

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 750 W
Капацитет – 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
Мултифункционалност – Тостирање, одмрзнување, загревање
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.