-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox TM6105

2.390ден 2.190ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600334 Категорија:

Опис

Моќност – 500 W
Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо овошје, зеленчук и мраз
Гумирани ногарки, без лизгање
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреди не постојат
5 брзини + Pulse копче
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Капацитет на дополнителниот сад – 1.6 л
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.